Mısırlı Ramat


  • Sektörde 20 yılı aşkın tecrübemizi gelişmeler ve kaliteli çalışmalarla birleştirerek Mısırlı Ramat olarak alanımızın en iyisi olma yolunda büyük bir adım atmış bulunmaktayız.
  • Ramat Sektörünün dünyada uygulanan en verimli sistemini firmamızda kurarak, verdiğimiz hizmeti hedef kitlemiz açısından kazanca dönüştürücü önlemlerini alarak hizmet vermekteyiz.
  • Uluslararası kalite belgelerine sahip, Çalışma Bakanlığı izin belgeli firmamızda, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, saygınlık kavramını merkeze alan bir çalışma yöntemini benimsemekteyiz.
  • Üretimin her aşaması, alanında uzmanlar tarafından icra edilirken, yirmiyi aşkın güvenlik kamerası ile kurum içi üretim aşamasını takip etmekteyiz.
  • Mısırlı Ramat, ramatınızı firmanızdan teslim alıp, üretimden sonra elde edilen değerli madenleri, zırhlı araç ve iki güvenlik görevlisi ile teslim ettiği gibi, sizin isteğinize bağlı olarak ramatınızı anında analiz ettirerek, karşılığı anında teslim etme ilkini de başlatmıştır.
  • Sektörü, Teknoloji ve Kalite ile tanıştıran firma sorumluluğunun bilinci ile hareket etmek, değişen ve gelişen dünyada her geçen güne kendimizi yenileyerek uyanmak temel ilkemiz olacaktır.
Misyon

Vizyonumuz

Hedefimiz

Mısırlı Ramat olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, en yüksek verim ile ramatlarını işleyip teslim etmek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. En son teknoloji ile donattığımız işletmemizde ramattaki kaybı minimuma indirme yolunda hızla ilerlemekteyiz. Ramatlar firmadan alındığı an itibaren Mısırlı Ramat güvencesine girer ve en iyi sonuçla firmaya teslim edilir. Mısırlı Ramat olarak bizim görevimiz ramatınızı en az kayıpla işleyip, size maksimum verimle teslim etmektir.

Misyon

Misyonumuz

Amacımız

Günümüzde teknoloji hızla ilerlerken bütün firmalar gibi Mısırlı Ramat da teknoloji takip edecek, kendini geliştirerek yolunda ilerleyecektir. Ramatta bugün verdiğimiz %97-98’lik neticeleri %99-100’lere çıkarmak en büyük hedefimizdir. Altın bu kadar kıymetlenirken bizde mecburen sıfır kayıp için çalışmak zorundayız. Bunları yaparken de klasik yöntemlerden uzaklaşıp, çevreye ve insana daha duyarlı yeni yöntemler arayıp, geliştirilecektir. Hem ramat verimini artırılması, hem de çevre için zararlı atıkları minimuma indirilmesi için çalışmalarımız hızla devam etmektedir.